انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم

۱- يکی از فرعيات مذهب تشيع تولی و تبری می باشد.يعنی به همان ميزان که حب به اهلبيت عليهم السلام در دل شيعيان مشتعل است بغض و دشمنی نسبت به دشمنانشان نيز لازمه دينداری و نشانه صدق نيت و گفتار و عمل است.

۲- ايام ولادت نبی مکرم اسلام و همچنين رئيس مذهب تشيع آقا امام صادق نزديک است. شايد بی رمز و راز نباشد تقارن ولادت امام صادق با ولادت پيامبر اسلام. چرا که شيعيان در حقيقت شيعه حضرت رسول اکرم می باشند  و در شيعه گری به مولايشان اميرالمومنين اقتدا نموده اند. يعنی در اجرای سنت رسول الله نيز شيعه و پيرو پيامبر می باشند. به مثابه اميرالمومنين علی عليه السلام.

۳- اين ايام هفته وحدت نيز نامگذاری شده است. پس منطقی است که شيعيان به تاسی از مولايشان اميرالمونين که سالها سکوت و خانه نشينی را جهت حفظ اسلام و متشتت نشدن مسلمين برگزيدند در اين جهت بکوشند تا اصل اسلام آسيب نبيند.

۴- شادی ما در شادی اهلبيت توام با اشک و آه است چرا که مصائب اهلبيت تا نيامدن منتقم خون حسين التيام نخواهد يافت. اين روزها روز به درک واصل شدن يزيدبن معاويه لعنت الله عليه نيز می باشد. شادی شيعه توام با ناله و گريه است. اين روزها وجود منحوس شخصی به اسفل السافلين می رود که در مجلس شراب نزد فرزندان و اهلبيت ابی عبدالله چوب خيزران به لب و دندان مبارک حسين بن علی می نواخت.و لعنت الله علی القوم الظالمين. چقدر سوزناک است اين بيت شعر زبان حال زينب مجلله:

در اين سفر يک اشتباه کردم      تو چوب خوردی من نگاه کردم

التماس دعا

/ 5 نظر / 15 بازدید
نهایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز .ولادت حضرت رسول (ص) وامام جعفر صادق (ع)را به امام زمان وتمام مسلمانان جهان وشما دوست هم دل تبریک می گویم . ...شهدا را یاد کنیم گر چه با یک صلوات...نهایت بسیجی

گروه آروی

بزرگترين كانون فرهنگي كشور تقديم مي كند : كانون فرهنگي رهپويان وصال شيراز www.rahpouyan.com………………http://seyyedanjavi.persianblog.ir/

عبدالزینب

سلامو اميد وارم خودت و بلاگت هميشه موفق باشيد. وزير سايه‌ی امام زمان برای ايران عزيز خدمت بکنی. يا علی

نهایت بسیجی

سلام . شهدا وامام شهدا را یاد کنیم گرچه با یک صلوات

محسن

سلام خدا خیرتون بده انشا الل یه سر هم به ما بزنید