الحمدلله الذی جعلنامن المتمسکين بولايه اميرالمومنين علی بن ابيطالب

خدا را شکر که اين فاطميه را درک کرديم.....

مروری که به تاريخ اسلام داشته باشيم يک نکته رازگشايی می شود و آن اين است که  ظلم و ستم به اهلبيت عصمت و طهارت عليهم السلام نه فقط از سر کينه و بغض با اميرالمومنين علی عليه السلام بوده است بلکه کينه و بغض کسانی که اسلام را نه از سر رضايت بلکه از روی اجبار و اکراه پذيرفتند با شخص رسول الله صلی الله عليه و آله و سلم نيز در ظلم به اهلبيت نقش بسزايی داشته است. همانانی که در مقاطع مختلف تاريخ به پيامبر توهين نمودند نافرمانيش کردند و حقش را پاس نداشتند.نمونه اش ماجرای حديبيه، سپاه اسامه، ماجرای پنج شنبه و... موارد متعدد ديگری که قلم از گفتنش شرم دارد.

لذا وقتی علی اکبر ابی عبدالله که در وصفش گفته اند اشبه الناس برسول الله خَلقا خلقا و منطقا وارد ميدان شد گفتند گويی رسول الله وارد ميدان شده است و در رجزخوانی اش فرمود انا علی بن حسين بن علی بن ابيطالب همه می گويند چون نام اميرالمومنين را برد بعد از جنگ نمايانی که کرد از کينه و بغض علی بن ابيطالب با علی اکبر حسين آنچنان کردند که گفته اند بدنش اربا اربا شده است. ولی می گويم شباهتش با پيامبر نيز دليل ديگری شد بر بغض و کينه نامردمان ملعون و اين کينه مضاعف با علی عليه السلام و وجود نازنين پيامبر اسلام باعث شد که با علی اکبر کاری کردند که ابی عبدالله بر بالينش فرمود بعد از تو خاک بر سر دنيا.

و لعنت الله علی القوم الظالمين

 

/ 9 نظر / 22 بازدید
حجت

آآفرين

حريم

اللهم صل علی فاطمه و ابيها ... الله العن الجبت و طاغوت ..

حريم ياس

سلام ... تو ماه پر خير و برکت رجبيم .. به روز نميکنی ؟!! ياعلی .

خيبريان

بسم رب الشهدا با سلام وتشکر از مطلب زيباي شما . (‌ سيد مرتضی :و اگر نبود باب توبه ای که خداوند با خون حسین میان زمین و اسمان گشوده است، «آدم» نیز دهشت زده و رها شده و سرگردان، در این برهوت گمگشتگی وا می ماند. ) و من الله التوفيق التماس دعا .

ابراهیم

با سلام موفق باشيد(به ما هم سر بزنيد)

ظهور

الهم عجل لولیک الفرج این منتقم بدم المقتول الکربلا؟ به نام زهرا یا علی مدد

ali

خيلی باهال بود دمت گرم

hossein

سلام دوست عزيز وبلاگ زيبايی داری با تبادل لينک موافقی. به ماهم سربزن.