از 22 تا 22

از ٢٢ بهمن ۵٧ تا ٢٢ بهمن ٨٨، ٣١ سال گذشت یعنی انقلاب ٣١ ساله شد.به تعبیری انقلاب بعد از ٣١ سال دوباره احیا شد. متولد شد. به بلوغ رسید .تجدید شد. این را اگر همه دشمنان در رسانه هاشان کتمان کنند ،پیش خودشان کتمان نخواهند کرد. آنها پیام انقلاب ٨٨ را درک کرده اند و علیرغم همه داد و قال هایشان در رفتار آینده شان نمود پیدا خواهد کرد.

از ٢٢ خرداد ٨٨ تا ٢٢ بهمن ٨٨:در بیست و دوم خرداد هشتاد و هشت حماسه ۴٠ میلیونی امت در تجدید بیعت با انقلابشان رفراندومی بر جمهوری اسلامی و قانون اساسی بود.

در نهم دیماه هشتاد وهشت خشم انقلابی خاموش امت نشانی از تجدید بیعت گسترده با امام و  رهبر و ولیشان بود.

در ٢٢ بهمن ٨٨ امت با حضور انقلابی و دوباره خود حماسه چهل میلیونی رفراندوم نظام  جمهوری اسلامی در بیست و دوم خرداد را به تجدید انقلاب پنجاه میلیونی جهت بازگشت به آرمانهای ٣١ سال پیش و حتی فراتر از آن تبدیل کرد.

جشن ربیع امسال جشن پیروزی آرمانهای انقلای اسلامی در آغاز دهه چهارم انقلاب می باشد.

به نظر من از آن ٢٢ تا این ٢٢حماسه هشت ماه دفاع مقدس در جنگ نرم تحمیلی قابل ستایش است.چرا که این بار امام جام زهر را ننوشید.امت در آغاز دهه چهارم انقلاب بلوغ و بصیرت خود را نشان داد.دست مریزاد به فرزندان انقلاب!

/ 4 نظر / 42 بازدید
فريد

قربون سوادت 22 خرداد 57 انخابات شد؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟[خنده][خنده][خنده][خنده][زبان]

تارخ

متن جالب و منحصر به فردی بود

M.K

وبلاگ خوبی داری به وبلاگ من هم سر بزن.

محمد حسین بشری موحد

با سلام و عرض خسته نباشید به شما .وبلاگ زیبایی دارید. اگر علاقه به تبادل لینک دارید وبلاگ من را با نام وبلاگ ولایت فقیه لینک کن و بعد به من خبر بدهید تا وبلاگ شما را را با اسم دلخواهتان لینک کنم. وبلاگ من:http://wiefa.mihanblog.com/ والسلام